shrek 3

13. května 2007 v 12:56 |  Filmy

Obsah, děj

Shrek 3 / Shrek Třetí - plakát
"Konečně máte zelenou!"

Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok. Dobrodružství, která si pro ně kreativní scenáristé vymysleli tentokrát, jsou ještě vypečenější, než ta, která oba zlobříci prožili doposud.

Posuďte sami: Král Harold má na kahánku, a je proto jasné, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat. Ještě jasnější je, že nástupcem trůnu se má stát manžel jeho nejjasnější dcery Fiony. Shrek se ale vyhlídkám na kralování brání tak intenzívně, že se raději rozhodne přemluvit Fionina bratrance, teenagera Artuše, aby si královskou korunu nasadil on. Nejdřív ho ale bude muset najít a udělat z něj chlapa. Zatímco Shrek, Oslík a Kocour v botách se vydávají na poměrně dobrodružnou expedici, osiřelá Fiona má úplně jiné starosti. Absence mužského elementu v království se rozhodne zneužít již jednou odpálkovaný Krasoň, který se rozhodne za pomoci záporných pohádkových postav zmocnit vlády v zemi násilím. Fiona je ale především Zlobryně a až na druhém místě princezna, a proto se Krasoňovi a jeho zlé armádě postaví. Navíc není sama, v první linii s ní kromě královny Lilien kráčí i svůdné komando princezen (Sněhurka, Popelka, Růženka a další), které jsou odhodlány všechny své přednosti využít boji. Ve Shrekovi Třetím bude prostě pořádně veselo, a to jsme tu ještě nezmínili draslíky, roztomilé potomky Oslíka a Dračice, a jedno překvapení, které Fiona přede všemi tají.
Shrek se vždycky opíral o revoluční a naprosto dokonalou animaci a hvězdné hlasové obsazení. Obojí mu zůstalo i ve třetím pokračování, navíc se může pochlubit mimořádně zajímavým hereckým přírůstkem v podání popové ikony současnosti Justina Timberlakea, kterého v česke verzi nahradí podobně slavný Vojtěch Kotek. Režie se ujal Chris Miller, který psal ke dvěma předchozím dílům scénáře, a Raman Hui, supervizor animace jedničky i dvojky. naky fotky z filmu:Kliknutím zobrazíte větší formát - Shrek 3Kliknutím zobrazíte větší formát - Shrek 3Kliknutím zobrazíte větší formát - Shrek 3Kliknutím zobrazíte větší formát - Z filmu Shrek TřetíKliknutím zobrazíte větší formát - Z filmu Shrek Třetí ukázky z filmu: http://youtube.com/watch?v=3aZXVzUQGA4 http://youtube.com/watch?v=U_02UzHYuvA&mode=related&search=
tady si shreka3 mužete stahnut: http://lun-a.wsn.cz/file/256/1110
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký filmy se ti líbí??

Komedie 29.3% (17)
Horory 17.2% (10)
Scifi 6.9% (4)
Historický 1.7% (1)
Dokumenty 3.4% (2)
Přírodovědný 8.6% (5)
Pohádky-malovaný, hraný 13.8% (8)
Love Story 5.2% (3)
Dobrodružný 5.2% (3)
Jiný 8.6% (5)

Komentáře

1 K@´(eenK@!8* K@´(eenK@!8* | 16. května 2007 v 15:56 | Reagovat

no tag ten shrek stahnout nende mno... sorry ..:D to je jenom priloha...ale odkazy normalne dou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama