sexualni trapasy..

29. června 2007 v 19:16 |  ☺Pro zasmání..☺

Potlesk za výstřik

Student Ferda strávil večer na diskotéce, nicméně sbalit žádnou čičinku se mu nepodařilo. Smutný a nadržený dorazil domů, odhodlaný vyřešit si svůj sexuální přetlak sám. V potemnělém obýváku sáhl do poličky s videokazetami s pornem, zasunul kazetu do videa a povzbuzen dějem, pustil se do díla. Když s potlačovaným sténáním došel k vrcholu a explodoval do prostoru, ozvalo se tlesknutí. A druhé. A třetí. A rozsvítilo se světlo a Ferda až v tu chvíli uviděl, že na vedlejším křesle celou dobu seděl otec, který u televize původně poklimbával a vzbudila ho až Ferdova uspokojovací akce. Když otec dotleskal, zvedl se a šel spát. Druhý den už o tom nemluvili, ale kdykoli Ferda přišel večer domů a otec seděl u televize, oba měli co dělat, aby se nerozchechtali.

Potřeba ventilace

Luštěniny, cibule, česnek, kysané zelí... Znáte to... je to dobré, ale za pár hodin po konzumaci začnou jisté problémy, které by člověk raději ventiloval diskrétně. Jenže co když jste zrovna s milovanou bytostí v posteli a váš vztah, který už sice dospěl k sexu, ještě nedospěl do skutečnosti, že by jste se před sebou nestyděli... no ano... prdět. To se stalo Martinovi, když ležel v posteli s Pavlou. Úpěnlivě se snažil zadržovat všechen metan uvnitř, jenže toto soutředění jej zase rušilo v erekci, která soustavně ochabovala. Takhle to dál nejde, řekl si Martin, Pavle se omluvil a vyběhl na chodbu. Ledva zavřel dveře, povolil naplno to, co do té doby svíral. Do dlouhého a velmi hlasitého rachocení se náhle otevřeli dveře do bytu a vešli rodiče Pavly. Když první věc, kterou po příchodu domů uvidíte, je mohutně prdící nahý kluk, asi vás to dost překvapí. Ale to není všechno.
Pavlu, která Martinovo rachocení krásně slyšela i přes dveře, z toho zvuku přepadl záchvat smíchu a vyběhla za svým miláčkem ze dveří. Avšak ani ona nebyla bez poskvrnky. Jak z ní vyrážel upřímný nekontrolovaný smích, udělala se jí u nosu obrovská bublina. Takže v chodbě stáli Pavlini rodiče, nahý rachotící Martin a smějící se nahá Pavla s ukázkovou nudlí. Jak asi chápete, pokud někdy v této rodině byly napjaté vztahy, tento večer se uvolnilo naprosto vše. I Martin s Pavlou už jsou dnes spokojení manželé a na to, jaká příhoda z počátku jejich vztahu je stmelila, dodnes rádi vzpomínají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

stal se vám taky nekdy naky trapas s klukem..?

ano zrovna ten co tu popisujete 11.1% (5)
ano ale jiny 28.9% (13)
ne nikdy 60% (27)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama